Akbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları

Akbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları

Akbank kredi kartı çeşitleri bakımından, zengin seçeneklere sahip bankalardan biridir. Türkiye'nin en köklü özel sermayeli bankalarından biri olmanın avantajlarını bankacılık sektöründe en iyi şekilde kullanan Akbank, bu avantajları müşterilerine de yansıtarak geniş kitlelere hitap ediyor. 

Akbank Kredi Kartı Çeşitleri

Akbank müşterilerine axess ve Wing kredi kartı çeşitleri sunmaktadır. Axess'in kendi içerisinde de farklı çeşitleri bulunmaktadır. Axess çeşitleri türlerine göre sahiplerine farklı avantajlar sunmaktadır. 

Axess Klasik 

Axess klasik kredi kartı yıllık kart aidat ücreti bireysel müşteriler için 95 TL, üye işyerleri için ise 47,5 TL’dir. Ekstrede faiz indirimi ve bol Chip Para özellikleriyle Axess kredi kartı farklı avantajlar sunmaktadır.

Axess Gold 

Axess Gold kredi kartı, klasik kredi kartı özelliklerini taşımakta olup ekstra özelliklere de sahiptir. Kartın yıllık aidatı bireysel kullanıcılar için 107 TL, üye işyerleri için 53,5 TL’dir.

Axess Platinum

Axess Platinum kredi kartı, alt seviye kredi kartlarının sağladığı tüm özellikleri kullanıcısına sunmanın yanında farklı özelliklere de sahiptir. Yıllık kart aidatı bireysel müşteriler için 119 TL, üye işyerleri için ise 59,5 TL’dir. 

Platinum kart kullanıcıları için sunulan ücretsiz lastik yol yardım hizmeti ve taksitli borç transferi ile farklı avantajlar sizi bekliyor.

Axess Business 

Şirketlere yönelik profesyonel hizmet vermeyi hedefleyen Akbank kredi kartı özellikleri arasında daha fazla seçenek sunduğu Axess Business kredi kartı, aynı zamanda klasik kart özelliklerinin tamamını taşımaktadır.

Carrefour Axess 

Carrefour ile Akbank ortak imzasıyla sunulan kart, klasik Axess kartının sağladığı imkânlara sahiptir. Ayrıca Carrefour Mağazaları’nda yüksek indirim oranları, Carrefour kullanıcılarını bekliyor. Carrefour Axess yıllık aidat ücreti bireysel kullanıcılar için 75, üye işyerleri için ise 38 TL’dir.

Axess Üniversiteli

Akbank tarafından üniversite öğrencileri için sunulan kredi kartlarından biri olan Axess Üniversiteli, Chip Para gibi özeliklerin yanında sonradan alışverişleri taksitlendirme ve taksit erteleme gibi özelliklere sahiptir. 

İlk yıl için kart aidat ücreti olmayan Axess Üniversiteli, sonraki yıllar için ise 31 TL kart aidatı vardır.

Wings Black

Axess kart özelliklerinin yanında kendine has özellikleri ile farklı bir dünyanın kapılarını açan Wings Black, Chip-para ile biriken puanları Mil puana çevirerek uçak biletlerinde indirim yapmaktadır.

Axess Free

Akbank’ın yıllık aidat ücreti olmayan tek kartı Axess Free, ayrıcalıklı dünyasının keşfedilmesini bekliyor. Chip Para gibi özellikleri bünyesinde barındıran kredi kartı, taksit erteleme ve temassız ödeme özelliklerini de sunmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Farkları

Akbank Kredi kartı çeşitleri yukarıdaki gibi olup, banka tarafından sunulan Akbank kredi kartı farkları kısaca şunlardır.

  • Üye işyeri harcamalarında, Chip Para kazanma özelliği
  • Kartın özelliğine göre kazanılan Chip paraları, mile dönüştürme
  • Taksit erteleme
  • Carrefour Mağazaları’na özel indirimler


HABER ETİKETLERİ akbank kredi kartlarıakbank kart çeşitleriaxess kart çeşitleriaxess avantajlarıakbank wings kartakbank kredi kartı farkları

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama