Albaraka Türk Katılım Bankası Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları

Albaraka Türk Katılım Bankası Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları

Albaraka Türk Katılım Bankası Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları hakkında gerekli tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın 4 ayrı kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; World Platinum Kart, World Gold Kart, World Klasik Kart, World Sanal Kart’tır.

Albaraka World Platinum Kart 

World Platinum Kart ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan kazanabilir, Asistans Hizmetleri’nden faydalanabilir ve daha birçok harcamanızda kullanabilirsiniz. World Platinum Kart sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası Şubesi’ne gitmektir. Kartınızı ilk kullanımda size SMS ile gelen şifre ile yapabilir, telefon bankacılığı veya internet/mobil bankacılık üzerinden kolayca kendinize ait şifrenizi oluşturabilirsiniz. Alışverişinizden Worldpuan biriktirebilir, biriken puanları istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. World Platinum Kredi Kartı’nızla temassız olarak işlem yapabilir ve tek seferde 250 TL, toplamda 750 -TL’ye kadar olan tüm tüm işlemlerinizi isterseniz şifresiz gerçekleştirebilirsiniz. World üyesi tüm işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Albaraka World Gold Kart

World Gold Kart ile anlaşmalı işyerlerinden vadeli alışveriş fırsatlarından yararlanabilir ayrıca puan biriktirebilirsiniz. World Gold Kart sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası Şubesi’ne gitmektir. Kartınızı ilk kullanımda size SMS ile gelen şifre ile yapabilir, telefon bankacılığı veya internet/mobil bankacılık üzerinden kolayca kendinize ait şifrenizi oluşturabilirsiniz. Alışverişinizden Worldpuan biriktirebilir, biriken puanları istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 

Albaraka World Klasik Kart

Worl Klasik Kart ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan biriktirebilir ve biriktirdiğiniz puanları istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. World Klasik Kart sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası Şubesi’ne gitmektir. Kartınızı ilk kullanımda size SMS ile gelen şifre ile yapabilir, telefon bankacılığı veya internet/mobil bankacılık üzerinden kolayca kendinize ait şifrenizi oluşturabilirsiniz.

*Bankanız hizmet koşullarında değişiklik yapabilir sonra kararı vermeden önce bankanızla iletişime geçmeniz önemlidir.

Albaraka World Sanal Kart

World Sanal Kart, Albaraka Worldcard’ınıza bağlı olarak açabileceğiniz ve internet üzerinden olan bütün alışverişlerinizde kartın kendisi olmadan güvenle alışverişinizi yapabileceğiniz Worldcart özellikli kredi kartıdır. Diğer Worldcartlar gibi taksitli işlem yapılabilir, Worldpuan biriktirilebilirsiniz. World Sanal Kart ücretsizdir.


HABER ETİKETLERİ albaraka türk kredi kartıalbaraka türk kredi kartlarıalbaraka türk kredi kartı çeşitleri

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama