Binance Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Binance Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Kripto para yatırımcıların araştırma yaptıkları konular arasında yer alan Binance coin nedir, nasıl alınır? sorularının yanıtlarını ve nereden Binance coin alınmalıdır? sorusunun cevaplarını yazımızda inceleyebilirsiniz. 

Binance Coin Hakkında Bilgi

Malta menşeili olan Binance’ nin özel kripto parası olan kısa adı ile BNB olan Binance coin özellikle 2019 yılında önemli bir değer artışı yaşamıştır. Yatırımcıların deneme amaçlı kullanımları da dahil olmak üzere yatırımcısını şimdiye kadar üzmeyen Binance coin artan grafiği ile yatırımcıların yakın takibinde bulunan bir kripto paradır. 

Binance piyasasının kendi kripto para birimi olması BNB’nin yatırımcıların güvenini kazanmasını sağlamıştır. Binance coin ile Binance borsasında yapılan tüm işlemlerde % 50 daha az komisyon ödeniyor. Tüm işlemleri Binance borsasında yaparken hesabınızda bir miktar BNB olması bu borsada yaptığınız tüm işlemlerde daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. BNB’ye yatırım yapıldığında Binance borsasına da yatırım yapılmış olur. Binance borsasında yaşanan her olumlu gelişme doğru orantılı olarak Binance Coin’ e yansımaktadır. Bu da yatırımcıların daha fazla kazanmasını sağlamaktadır. Komisyon oranlarındaki ciddi indirimler yatırımcıları her geçen gün BNB yatırımı yapmaya teşvik etmektedir. 

Binance Coin Nasıl Alınır? 

Binance Coin, Binance borsasının özel kripto parası olduğu için Binance’dan bu kripto parayı almak daha doğrudur. Türk Lirası ile BNB almak mümkün değildir. Eğer BNB almak istiyorsanız bu noktada yapmanız gereken ilk önce Türk Lirası ile alınabilecek diğer alt coinlerden almak ve bunlarla BNB almak veya Türk Lirası ile bitcoin alarak bu Bitcoinler ile BNB almak olmalıdır. Binance coin alım satımı birçok platform üzerinden de yapılabilmektedir. 

Binance coin almanın diğer bir yolu ise kripto para madenciliği yaparak Binance Coin’i ödül olarak almaktır. BNB alımlarında ve kullanımlarda sanal cüzdana sahip olmak gereklidir. Bu cüzdanlar ile takas işlemleri ve alım satım işlemleri yapılabilmektedir. Binance coin transfer işlemi kripto para cüzdanları ile şifreleme imzalama işlemi ile gönderilir ve işlem ağda duyurulmuş olur. Bu şekilde Binance Coin’in birden fazla kullanılması engellenir. 


HABER ETİKETLERİ binance coinbinance coin almakbinan coin bilgibinance coin nasıl alınır

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama