En İyi Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

En İyi Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

En iyi aidatsız kredi kartları listemizde yer alan kartların sahip olduğu özellikler, kredi kartı seçimlerinde tüketiciyi bir hayli zorlamaktadır. Rutin benzer kredi kartı özelliklerinin yanı sıra birbirinden tamamen farklı özelliklere sahip olan kartlar, tüketici nazarında daha fazla tercih sebebi oluyor ve kullanıma değer bulunuyor.

Bankalar arasında gelişen rekabetin bir sonucu olarak birçok banka, şartlı veya şartsız olarak kredi kartı aidatlarını kaldırmış oldu. Şartlı olarak kart aidatını kaldıran bankaların bazıları harcama sözüne göre aidat almazken, bazıları ise basit bir şekilde otomatik fatura ödeme talimatı gibi eylemler neticesinde aidat almamaya başladı. Kimi bankalar ise müşterilerine hiçbir şart koşmaksızın, kart aidatlarını tamamen kaldırmıştır.

Aidatsız kredi kartları

En İyi Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çeken bazı aidatsız kredi kartları ve kısaca özellikleri şu şekildedir;

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye'de dijital bankacılık sektöründe adeta çığır açan enpara.com, havale ve EFT gibi işlemler için herhangi bir işlem ücreti almadığı gibi ilk aidatsız kredi kartı veren kuruluşlar arasında yer alıyor.

“Ömür boyu aidat almayan kredi kartı” sloganıyla yola çıkan enpara.com,  Türkiye'de faaliyet gösteren güçlü bankalardan biri olan QNB Finansbank’a ait bir dijital bankacılık kuruluşudur. Enpara.com kredi kartını en iyiler arasında sokan diğer özellikler ise, ücretsiz ve faizsiz bir şekilde harcamaları taksitlendirmeye imkân tanımasıdır.

Garanti BBVA Bonus Flexi

Harcadıkça bonus kazandıran Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartı, kredi kartı ile peşin yapılan alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesine imkân sunuyor. Ekstre atlatma ve yapılan peşin alışverişin ödemesini bir sonraki aya erteleme gibi özelliklerde sunan Bonus Flexi, bedava bonus kampanyaları ile de tercih nedenleri arasında yer alıyor.

Akbank Axess Free

Ülkemizde faaliyet gösteren en eski ve yerli sermaye ile kurulan bankalarından biri olan Akbank’ın vermiş olduğu Axess Free, en iyi aidatsız kredi kartları listelerinde ilk sıralarda gösteriliyor. 

Taksitli olarak borç transferi yapılabilmesi, taksitli nakit avans, peşin alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi gibi farklı özelliklere sahip kart, aynı zamanda kullanıcısına Chip-Para kazandırıyor.

Yapı Kredi World Eko Kart

Aidatsız kredi kartı arayanların tercih ettiği bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası, World Eko kredi kartı ile müşterilerinin bu isteklerine cevap veriyor.

Worldpuan biriktirerek çeşitli harcamalarınızda indirim veya ödeme olarak kullanılmasına imkân veren kat, taksitli nakit avans özelliği, alışveriş taksitlendirme ve ekstre erteleme gibi farklı özellikleri de bir arada sunuyor.

Maximum Kart

Türkiye İş Bankası kartlarından biri olan Maximum, aidatı olmayan kredi kartları arasındadır. Nakit avanslarda taksit imkânı sunan ve yapılan alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi gibi özellikler taşıyan Maximum kredi kartı, MaxiPuan özelliği ile de harcamalarda puan birikmesini sağlıyor.

QNB Finansbank

CardFinans Fix Card ile kullanıcılarına çeşitli ayrıcalıklar sunan Finansbank, yıllık kredi kartı aidatı olmayan bankalar arasında kart özellikleri ile dikkat çekmektedir.

50 TL ve üzerindeki harcamaların taksitlendirilmesine olanak tanıyan kar, hızlı nakit avans ve ParaPuan gibi harcadıkça kazandıran kampanyaları ile de dikkat çekmektedir.

En iyi aidatsız kredi kartları üzerine hazırladığımız bu içeriğimizin ardından “Kredi kartı puanları nerede ve nasıl kullanılır?” başlıklı içeriğimizi de mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. 


HABER ETİKETLERİ aidatsız kredi kartlarıen iyi aidatsız kartlaraidatsız kartlar hangileri

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama