En İyi Bitcoin Cüzdanları Hangileri?

En İyi Bitcoin Cüzdanları Hangileri?

Bitcoin’e yatırım yaparak birikimlerini değerlendirmek isteyenler, en iyi bitcoin cüzdanları hangileri? Sorusuna cevap arayarak bu yatırımlarını en güvenli platformlarda değerlendirmek istemektedir. İnternet üzerinde para ile alakalı her ortamda çeşitli risklerin fazlasıyla olabileceği dikkate alındığında, bu sorunun cevabını doğru bir şekilde bilebilmek oldukça önemlidir.

Geleneksel para birimlerinden tamamen farklı yapısıyla dikkat çeken kripto paraların atası bitcoin, yatırımcısına hızlı ve daha yüksek tutarlı kazanç sağlaması nedeniyle bu yatırım aracıyla birikimini değerlendirmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Daha fazla uzatmadan, en güvenilir bitcoin cüzdanları hangileri? Sorusunun cevabına geçelim.

Her şeyden önce sizleri uyarmak isteriz ki derinlemesine araştırmalardan yapmadan ve güvenilirliğinden %100 emin olmadan cüzdan seçiminizi gerçekleştirmeyin. Bu konuda yapabileceğiniz küçük hatalar bile büyük paralar kaybetmenize neden olabilir.

En İyi Bitcoin Cüzdanları 

Sizin için yaptığımız araştırmalar sonrasında öne çıkan en iyi bitcoin cüzdanları listeledik.

Electrum

Kripto para cüzdanları arasında en popüler olanlardan biri olan Electrum, ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz bitcoin cüzdanları arasındadır. 2011 yılından günümüze kadar kripto para yatırımcılarının önemli tercihleri arasındaki Electrum, donanım cüzdanları ile uyumlu olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Blockchain

En iyi bitcoin cüzdanları listemizdeki Blockchain, kolay bir kullanıma sahiptir. Dünya genelinde popüler bir cüzdan olan Blockchain, çoklu imza teknolojisi, iki aşamalı güvenlik doğrulaması gibi önemli teknolojiler ile güvenlik konusunda tatmin edici cüzdanlardan biridir.

Freewallet

Farklı kripto para birimleri için kullanabileceğiniz cüzdanlardan biri olan Freewallet, iki aşamalı ve ayriyeten pin kodu olmak üzere farklı güvenlik doğrulama seçenekleri sunuyor. Cüzdan üzerinden diğer kullanıcılara, ücretsiz transferler yapılabilmektedir.

Exodus Cüzdan

Mobil, donanım ve masaüstü olarak kullanabileceğiniz Exodus, oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. Daha çok yeni yatırımcılar için tavsiye edilen Exodus, profesyonel yatırımcılar tarafından da kullanılmaktadır.

BRD

Mobil kripto para cüzdanı BRD, ERC-20, ETH, BCH ve BTC tokenlerinin takasına imkân sağlamaktadır. Yüksek güvenlikli yapısı sayesinde yatırımcıların önemli tercihlerinden biri olan BRD, hesap açmayı gerektirmeyen merkezsiz sistemiyle dikkat çekmektedir.

KeepKey

NMC, LTC, ETH, DOGE, DASH, BCH ve BTC kripto paraları destekleyen en iyi bitcoin cüzdanları arasındaki KeepKey, Multibit ve Electrum gibi farklı yazılımlarla da desteklenmektedir.

 


HABER ETİKETLERİ En İyi Bitcoin Cüzdanları bitcoin cüzdanlarıbitcoin cüzdanı

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama