Kredi Kartı Aidatı Olmayan Bankalar Hangileri?

Kredi Kartı Aidatı Olmayan Bankalar Hangileri?

Kredi kartı aidatı olmayan bankalar gereksiz yere kart ücreti ödemek isteyen banka müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Yıllık aidat ödenmeye kredi kartları yeni bir kart çıkarmayı düşünen müşteriler tarafından araştırılmaktadır.

Kredi Kartı Aidatı Olmayan Kartlar

Kredi kartları günümüzde insanların en çok kullandığı alışveriş araçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni kredi kartlarının acil durumları kurtarması, pratik olarak taşınır olması ve taksit imkânı gibi avantajlar sağlaması. Ancak kredi kartlarının bir dezavantajı da kullanma bedeli olarak yıllık aidat olması. Son yapılan güncellemeler ile artık kredi kartlarından da aidat almayan bankalar mevcut. Peki kredi kartı aidatı olmayan bankalar hangileri?

Öncelikle kredi kartı aidatı almayan bankalar çeşitli komisyonlar ve gönderim ücretleri gibi etkenlerle yıllık kart parasını çıkarıyor olabilir. Bu nedenle kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankanın müşteri hizmetlerini arayarak tüm işlemler ve komisyon ücretleri hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var. Sizler için kredi kartı aidatı almayan bankalar hangileri sorusunun cevabını araştırdık…

Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

Kredi kartı aidatı almayan bankalar yıllık olarak kart kullanım ücreti adına sizden hiçbir şey talep etmezler. Herhangi bir değişiklik yapılması durumunda sözleşmenizi iptal etme hakkınız bulunmaktadır. 

  • Fix Kart,
  • TEB Bankasına ait Sade Kart,
  • Enpara Bankasına ait kredi kartı,
  • İş Bankasına ait Maximum Kart,
  • Yapı Kredi Bankasına ait World Eko Kart,
  • Garanti Bankasına ait Bonus Flexi Kart,
  • Akbank Bankasına ait Axess Free Kart

Yapı Kredi Yıllık Aidatı Olmayan Kartlar

Yapı kredi yıllık aidatı olmayan kartlar da aidat almamak içim müşterilere verilen süre 1 yıl olarak belirlenmiştir. 1 yıllık aidatsız kart kullanım süresinden sonra diğer yıl için aidat alınmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi yıllık aidatı olmayan kartların temassız özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik, yalnızca 90 liraya kadar yapılan alışverişlerde geçerlidir. Ayrıca müşterilerin acil durumlarda kullanabilmesi için nakit avans özelliği de Yapı Kredi bankası kredi kartı kullanan kişilere sunulmuştur. Yapı Kredi bankasına ait kredi kartlarının limitleri kullanıcıların aylık kazançlarına göre belirlenmektedir.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartları

Enpara.com aidatsız kredi kartları için direkt olarak www.enpara.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Enpara.com’a ait kredi kartları, ömür boyu yıllık aidat almamaktadır. Enpara.com aidatsız kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı gibi işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca 90 TL’ye kadar alışverişlerde temassız ödeme yapabilme özelliği bulunmaktadır.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartları

İş bankası aidatsız kredi kartları için bankanın iletişim kanalları başvuru yapmanız gerekmektedir. İş Bankasına ait kredi kartlarının bir özelliği de yurt dışında da geçerli olması. Ayrıca İş Bankası yıllık aidatsız kredi kartları ile yapılan her alışveriş sonrasında çeşitli puanlar kazanılıyor ve bu puanlar bir sonraki alışverişlerde kullanılabiliyor. 

Akbank Aidatsız Kredi Kartları

Akbank bankasının tek bir aidatsız kredi kartı bulunuyor. Axess Free kart ile yıllık aidat olmamasının yanı sıra rahat bir şekilde ödeme talimatı verilebiliyor. Ayrıca ödeme erteleme, kredi ekstresi düşürme gibi özellikler de Akbank Axess Free kart kullanıcılarına sunuluyor. 


HABER ETİKETLERİ

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama