Paracard Debit Nedir?

Paracard Debit Nedir?

Harcadıkça kazandıran kartlar arasında yer alan Paracard Debit Kart ile alışveriş yaparken bir yandan da bonuslar kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslarla alışveriş yapabilir ve hatta bazı alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Bunun için Debit Karttan elde edebileceğiniz avantajları sizlerle paylaşacağız. Paracard Debit Kart; alışverişlerinizde büyük kolaylık sağlayan karttır ve sizlere büyük oranda kampanyalar verebilmektedir.

Paracard Debit Kart’ın Kullanılabileceği Yerler Nerelerdir?

Aşağıda sizler için Paracard Debit Kart’ın kullanabileceği yerler ve alanlar hakkında bilgi verdik. Bu alanlar hakkında bilgi alarak Paracard kullanımı için kendinize başlangıç verebilirsiniz.

  • Paracard her ne kadar Türkiye’den başvuru alsa bile yurtdışında da geçerli olmaktadır. Bu yüzden Türkiye dışına çıktığınızda herhangi bir ülkede de bu kartınızı kullanarak alışverişinizi yapabilir ve bonuslarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • İnternet üzerinden online olarak alışveriş yapmak son zamanların en çok tercih edilen yöntemi haline geldi. Paracard Debit Kart da bu yöntemin gerisinde kalmayarak kendisini online alışverişlere açmış durumdadır. Eğer sizler online olarak alışveriş yapmayı tercih ederseniz o halde de bu kartınızdan bonus kazanabilir ve bazı alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
  • Master Card ve VISA Card ile işbirliği içerisinde çalışan Parcard sayesinde bu iki alt yapının geçtiği tüm mağazalardan, kurumlardan harcama yapabilirsiniz. Diğer kartlardan en önemli farkı; harcamalarınızın size geri yeniden alışveriş olarak dönmesidir. Bu yüzden sürekli alışveriş yapanlar için inanılmaz bir fırsat haline gelebilir.

Paracard Debit Kart’ı Açtırmanın Yolları

Paracard Debit Kart’ınız en başta internet harcamalarına kapalıdır. Bu yüzden eğer internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edecekseniz; Garanti Bankası’na ait müşteri temsilcilerini arayarak kartınızın açılması için gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Artık yeni yasalar gereği; kartlar direkt olarak internet kullanıma açık olarak kullanıma sunulmamaktadır. Bu yüzden de her kartta olduğu gibi Debit Kart için de müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Paracard Debit Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Paracard hakkında verdiğimiz başvurular hoşunuza gittiyse ve kartı kullanmak isterseniz; öncelikle Garanti Bankası’ndan BBVA müşteri olmanız gerekiyor. BBVA’ya geçtikten sonra sizlere banka tarafından talep etmeniz halinde Paracard Debit Kart veriliyor.


HABER ETİKETLERİ paracarddebit cardbank kartı

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama