Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde işsizlik hayli artış göstermektedir. Bu yüzden de işsiz kalan kişiler soluğu bankada almaktadırlar. Eğer siz de işsiz kaldıysanız ya da işveren sizi sigortasız çalıştırmaya başladıysa; kredi kartı alıp alamayacağınızı düşünmeye başladınız demektir. Çünkü; insanlar bir işte sigortasız olarak çalışsalar bile ne yazık ki yeterli geliri elde edemedikleri için bankanın yolunu tutmaktadırlar. Sigortasız kredi kartı veren bankalar da en çok araştırılan konular arasında yer almaya başlamaktadır. Biz de sizler için sigortasız kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi verdik.

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Aşağıda sizler için sigortasız kredi kartı veren bankalar listesini paylaştık bu bankalara başvurarak kredi kartınızı alabilirsiniz. Ancak unutmayın ki; sizlere birazdan sıralayacağımız şartları mutlaka taşımanız gerekiyor. Aksi halde aşağıda sıraladığımız bankalar da size ne yazık ki kredi kartı vermeyecektir.

  • Akbank için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da resmi web sitesi üzerinden inceleme yapabilirsiniz.
  • Ziraat Bankası devlet bankası olduğu için sizi çok fazla zorlamayacak kurumlar arasındadır.
  • Garanti Bankası’ndan sigortasız kredi kartı alabilmek için 444 0 333 telefon numarasını arayabilirsiniz.
  • İş Bankası ve OdeaBank için web siteleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
  • TEB de yine sigortasız kredi kartı imkanı sağlayan bankalar arasında. Ancak şubeden gidip bilgi almanızda fayda var.

Sigortasız Kredi Kartı Alabilmek için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Aşağıdaki şartları karşılamanız durumunda sigortanız olmasa da yukarıda sıraladığımız bankalardan birine müracaat etmeniz halinde kredi kartınız aktif olacaktır.

  • Sigortanız olmasa bile; kira gibi herhangi bir gelir göstermeniz bankalar tarafından sizden istenebilir.
  • Kredi notunuz kredi kartınızın onaylanması noktasında büyük önem taşımaktadır. Eğer kredi skorunuz düşükse hem devlet, hem de özel bankalar size kredi kartı çıkarmayabilir. Bu yüzden hem sigortanız yoksa; hem de kredi skorunuz düşükse bu bankalara kredi kartı çıkarmak için başvurmanıza gerek yoktur.
  • Kredi kartı çıkarmak için başvuru yaptığınız bankadan ya da herhangi bir bankadan daha önce kredi çektiyseniz ve kredinin ödemelerini zamanında yapmadıysanız sizler için kredi kartı başvurunuzun onaylanmayacağını bilmeniz önem arz ediyor.


HABER ETİKETLERİ sigortasız kredi kartı

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama