Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Farkları

Vakıfbank kredi kartı çeşitleri ve bu kartların belirgin farklarına baktığımızda, kamu bankalarından biri olan Vakıfbank’ın kredi kartları ile sağladığı farklı avantajları rahatlıkla görebiliriz. Bankanın kart çeşitleri ve Vakıfbank kredi kartı farkları hakkındaki tüm detayları yazımızda sizlerle paylaştık.

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri

Vakıfbank Worldcard

Vakıfbank Wordcard,  sağladığı Worldpuan ile kullanıcına avantajlı alışverişin kapılarını açıyor. Vakıfbank kredi kartı çeşitleri arasında ana kart olma özelliğini taşıyan Worldcard; Klasik Kart, Gold Kart, Platinum Kart, Express Card, Sanal Kredi Kartı ve TercihKart gibi 6 farklı çeşide sahiptir.

Express Card gibi kredi kartı çeşitlerinde yıllık kart aidatı olmadığı gibi, birçok avantajlı kampanyada bir arada sunulmaktadır.

Taraftar Kartlar

4 büyükler olarak bilinen Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor taraftarları için özel tasarlanan Taraftar Kartlar ile yapılan alışverişlerde, taraftarı olduğunuz takımada kazandıran özellikler sunulmuştur.

Ayrıca takımınıza özel farklı kampanyalar, Taraftar World Kart ile sizleri bekliyor.

MilPlus

MilPlus kredi kartınızla yapılan alışverişlerden elde edeceğiniz Worldpuanlar, daha yüksek oranlarda Milplus’a dönüşerek uçak bileti alımlarında ciddi avantajlar sağlıyor.

Platinum Kredi Kartı

Ayrıcalıkları yaşamak isteyenlere özel Platinum kredi kartı, klasik World kart özellikleriyle birlikte kendine özgü ayrıcalıkları kullanıcılarına sunuyor. Platinum kredi kartı ile kazandığınız Worldpuanlar, 1,5 kat mile dönüşerek tur rezervasyonlarında ve uçak biletlerinde kullanılabiliyor.

Platinum kart kullanıcıları ayrıca yurtdışı seyahat sağlık sigortası hizmeti sayesinde, 30.000 Euro’ya kadar olan sağlık harcamalarından ücretsiz yararlanmaktadır.

Express Card

Vakıfbank kredi kartı çeşitleri arasında en hızlısı Express Card, Worldpuan kazandırmakla birlikte farklı özelliklere sahip. Yıllık kart aidat ücreti olmayan kredi kartı ile alışverişlerinizde taksit ve ekstre erteleme imkanlarından yararlanabilir, komisyonsuz ve masrafsız nakit çekimi yapabilirsiniz. 

Rail&Miles Kredi Kartı

TCDD ile yapacağınız tren yolculukları için kazandığınız MilPara ile ücretsiz bilet alabilirsiniz. MilPara ve Worldpuan birikimlerinizi birleştirerek de kullanabileceğiniz avantanın yanında, Ankara Yüksek Hızlı Tren Gar’ında ki CIP Lounge noktasında Rail&Miles kart sahiplerine sunulan özel ikramlar ve dinlenme alanlarından yararlanabilirsiniz.

Like Card

Gençler için özel tasarlanan Like Card ile size özel kampanyalardan yararlanabilir, kredi kartı ekstrenizi e-posta yoluyla almanız halinde kredi kartı yıllık aidatı ödemek zorunda kalmazsınız.

Vakıfbank BusinessCard

Şirketiniz adına yapacağınız tüm harcamalar için kullanabileceğiniz BusinessCard ile kazanacağınız Worldpuanları istediğiniz bir kartta toplayabilir, tek bir kart üzerinden alışverişlerde kullanabilirsiniz. MilPlus seyahat özellikleri de sunan kredi kartı sayesinde, uçak biletinizi bedava alabilirsiniz.

TarımKart Kredi Kartı

Tarım üreticilerine yönelik kredi kartı, faiz oranı indirimleri, dönemsel ödemeler, 6 aya kadar faizsiz alışverişler ve çok daha fazlasını sunuyor. Kartınızla yapacağınız Bağ-Kur ve fatura ödemelerinizi hasat zamanına kadar erteleyerek, üretim faaliyetlerinizi daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Farkları

Diğer bankların kartları ile kıyaslandığında Vakıfbank kredi kartı farkları aşağıda yer almaktadır:

  • Üye işyeri harcamalarında WorldPara
  • Taksit ve ekstre erteleme
  • E-ekstre alınması halinde yıllık kart aidatı yok
  • Geniş kampanya seçenekleri
  • Nakit çekimlere ertelemeli taksit seçenekleri


HABER ETİKETLERİ vakıfbank kredi kartlarıvakıfbank kart çeşitlerivakıfbank kartlarıvakıfbank kartları farklarıvakıfbank kart çeşitleri

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama