Yearn Finance nedir, nereden alınır?

Yearn Finance nedir, nereden alınır?

Yearn Finance protokolünün kripto para birimi olan YFI, DeFi projelerine yatırımda kullanılan bir kripto para birimidir.

Yearn.finance token kısa adıyla YFI token getiri elde etme yolunda bir araç olarak kullanılan bir protokole bağlıdır. Sadece 30 bin YFI token arzı bulunmaktadır. 

Yearn Finance satın alan kişilere bugüne kadar ciddi oranda kazançlar sağladı ve yükseliş eğiliminde olan YFI ağustos başında 3.900 dolar, sadece bir hafta önce ise 13.000 dolar seviyelerinde olsa da bu yazının yazıldığı saatlerde (31 Ağustos) 35.656 dolardan işlem görüyor. 

Kripto para piyasasında son zamanlardaki yükselişiyle adından sıklıkla bahsettiren ve Bitcoin’in fiyatını dahi geçmeyi başlayan Yearn Finance’ın yukarı doğru hareketinin ardından “Yearn Finans nedir, nasıl ve nereden alınır?” gibi araştırmalar gün geçtikçe sıklaşmaktadır. 

Bu yazımızda yer alan bilgiler aracılığıyla kolay bir şekilde Yearn Finance (YFI) almak ve satmak işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Yearn Finance nereden satın alınır?

Yaşanan hızlı artışlardan sonrasında Yearn Finance almak birçok kripto para yatırımcısının ilgisini çekmeye başlamıştır. 1 aylık hızlı yükseliş rallisi birçok yatırımcının iştahını kabartmaya yetecek seviyede olmuştur ve bu durum da “Yearn Finance nereden satın alınır?” araştırmalarının hız kazanmasını sağlamıştır.

YFI almak oldukça basit bir işlem aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. Yearn Finance coin Binance üzerinden rahatlıkla alınabilmektedir. Binance’ye bakiye atıldıktan sonra Coin kısmından Tether (USDT) alıp Al-Sat seçeneğinden YFI / USDT’yi seçerek YFI AL sekmesi aracılığıyla Yearn.finance alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 


HABER ETİKETLERİ Yearn Finance nedirYearn Finance tokenYearn Finance coinYearn Finance nasıl alınırYearn Finance almakYearn Finance nereden alınır

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama