Hangi bankalar bayram kredisi verecek?

Hangi bankalar bayram kredisi verecek?

Ramazan bayramı yaklaşınca tüketiciler bayram kredisi için araştırmalar yapmaya başladı bile. Birçok banka geleneksel olarak her yıl bayramlara özel kampanyalar düzenliyor. 

Bayram yaklaştıkça hediyelikler, bayramlık kıyafetler, Türk kahvesi, şeker, kolonya gibi ihtiyaçlar artıyor. Bu yıl hem koronavirüsün ekonomik etkileri hem de bayram ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için geçtiğimiz yıllara nazaran daha fazla bayram kredisi talebi olması bekleniyor. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için bankaların bu dönemde kredi faiz oranlarında indirime gitmeleri, dosya masraflarında ve sigorta masraflarında indirime gitmeleri, taksit ödemelerinde çeşitli kolaylıklar sağlamaları bekleniyor. 

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Denizbank, Halk Bankası, Garanti Bankası, Odeabank, İş Bankası, Vakıflar Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası ve T.C. Ziraat Bankası her yıl bayrama özel kampanyalar düzenlemektedir fakat 2020 yılı Ramazan Bayramı için birçok banka henüz kampanya detaylarını açıklamamış durumdadır. 

Bayramın ilk günü olan 24 Mayıs’a sadece sayılı günler kala bu bankalar arasından İş Bankası bayrama özel kredi kampanyasını açıkladı. Diğer bankaların da önümüzdeki günlerde her yıl olduğu gibi kampanyalar düzenleyip düzenlemeyeceklerini göreceğiz.

İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası bu Ramazan Bayramı’nda kişiye özel faiz oranları ve 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli kredi seçenekleri sunuyor. Bankanın belirlediği üst limit ise 50.000 TL

 

 

 


HABER ETİKETLERİ ramazan bayramıramazan bayramı kredileribayram kredileribayram kredi kampanyaları

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama