Hava limanına 4 Saat Önce Gelin Çağrısı

Hava limanına 4 Saat Önce Gelin Çağrısı

İstanbul ve Ankara’dan yapılacak olan iç hat seferlerini açıklayan Türk Hava Yolları Genel Müdürü,  yolcuları 4 saat önce hava limanına gelmeleri konusunda uyardı. Aynı zamanda seyahat belgelerini de yanlarına mutlaka almaları gerektiğini duyurdu.

 

Ülkemizde boy gösteren korona virüs salgını için alınan tedbirler kapsamında Genel Müdür Bilal Ekşi, Ankara’dan 10 farklı şehre doğru gerçekleşmesi beklenen uçuşları tek tek açıkladı.  Seyahat belgesi olan yolcuları ise hava limanına en geç 4 saat önce gelmeleri konusunda da uyarıda bulundu.

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan 30 Mart ve 17 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılması beklenen uçuşlar 10 şehre doğru gidecek.  Bunlar; İzmir, Trabzon, Antalya, Diyarbakır,  Erzurum, Adana, Van, Malatya, Gaziantep ve Samsun’dur. Satılan biletlere ise sadece uçuşların yapıldığı hava limanlarından seyahat belgesine sahip olan yolcular alabilirler.  Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bilal Ekşi, iç hat uçuşlarına ilişkin olan tarifenin duyurusunu bir adres üzerinden yapmıştır. Aynı zamanda da tekrar yolcuları 4 saat erken gelmeleri konusunda uyarmıştır.


HABER ETİKETLERİ

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama