Rekabet Kurumu Başvuruları Artık e-Devlet Kapısında

Rekabet Kurumu Başvuruları Artık e-Devlet Kapısında

Yeni tip korona virüs salgını sebebiyle verilmiş olunan mücadele ile birlikte birçok korunma yöntemi alındı. Bu kapsamda Rekabet Kurumu ise yapılacak olan tüm başvuruları, belgeleri, dilekçeleri ve sunum gibi işlemleri e-Devlet üzerinden yapabilme hakkı tanıdı. 

Rekabet Kurumu internet sitesinde bir duyuru yayımladı. Sitede yer almış olan duyuruda ise, yeni tip korona virüs salgınına ilişkin alınmış olunan tedbirlere bir yenisini daha eklediklerini duyurdu. Salgın ile mücadele devam ettiği sürece yapılacak olan bütün başvuruların e-Devlet kapısı üzerinden yapılacağı bilgisi bütün vatandaşa duyuruldu. 

Açıklanan duyuruda ise, tüm dünyayı etkisi altına almış olan ve ülkemizde de hem vaka sayısıyla hem de aldığı can kayıplarıyla adından her gün bahsettiren korona virüs salgını için kontrol ve korunma önlemleri aldıklarının haberi verildi. Bunun yanı sıra ise kuruma yapılacak olan tüm belge, sunum, dilekçe ve başvuruların e-Devlet kapısı üzerinden Rekabet Kurumu Başvuru Portalı bağlantısından kolaylıkla evde kalarak yapılabileceği haberi tüm vatandaşa duyuruldu. 

 


HABER ETİKETLERİ

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama