Son Dakika: THY İç hatları sınırlandırdı

Son Dakika: THY İç hatları sınırlandırdı

Korona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında Türk Hava Yolları’da üzerine düşeni yaptı. Sadece belirlediği illere sefer yapılması konusunda karar çıkarttı. Genel Müdür Bilal Ekşi, sosyal medya sayesinde yaptığı açıklamada Pazar gününden itibaren Ankara, İstanbul, Samsun, Van, Erzurum, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Adana, Konya, Antalya, Malatya ve İzmir ‘e sadece uçuş yapacağını belirtti. Saatler daha sonra konuşulacak.

Yeni tip Korona virüsle mücadele kapsamında Türk Hava Yolları iç hatlarına sınırlama getirtti. Genel Müdür Bilal Ekşi tedbirler nedeniyle iç hat seferlerinin saat 23.59 itibari ile Ankara ve İstanbul gibi bazı şehirlerle sınırlandırıldığı haberini verdi.

 

Açıklamalarda bulunan Ekşi, oluşan yeni tip korona virüs salgını ile mücadele için yapılacak olan yeni düzenleme hareketlerinden bahsetti.

Ekşi tüm yurt ışına yapılacak olan seferlerin durdurulacağını duyurdu. İç hatlarda yapılacak seferlerin bugün 23.59 itibari ile Ankara ve İstanbul’dan belirli büyük şehirlerle sınırlandırma yapmıştır. Kargo seferlerinin ise devam edileceği bilgisini verdi. İç hat seferlerinin Ankara’da Esenboğa Hava limanı, İstanbul’da İstanbul Hava limanı olarak yapılacaktır.

 


HABER ETİKETLERİ

Haber Yorumlarını Göster

0 yorum

Çeviri - Hesaplama