Hakkımızda

Bizler 2019 senesinde finans sektörüne yeni bir soluk getirmek için bu yola çıkmış bir grup girişimciyiz. Sektöre sonradan girmenin dezavantajını sektördeki açıkları görerek ve Dolar.net’e ekleyerek kapatarak avantaja çevirmek birinci amacımız. Böylece siz kullanıcılara aradıkları şeyi eksiksiz sunma gayreti içerisindeyiz.

Sitemize aradığınız her türlü finans-ekonomi bilgisini ekleyerek bütün ihtiyaçlarınızı Dolar.net üzerinden tamamlamanızı sağlamak birinci amacımız. Bunu sağlamak içinde sizden gelen dönütlere göre sürekli içerik güncellemesi yapıyoruz.

Dolar.net kullanıcıların istedikleri ekonomik verilere rahatça ulaşması için tasarlanmıştır. Sitemizde dolar kuru olduğu kadar Euro kuru, altın fiyatları, emtialar, borsa, kripto paralarla ilgili de bilgi ve grafikler bulunmaktadır. Kullanıcılar ellerindeki varlıklarını sisteme kaydederek uzun süreli takibini yapabileceklerdir. Dolar.net güncel haberlerle yatırımcıyı bilgilendirerek, yoluna ışık tutmaktadır.

Menüde bulunan haberler bağlantısını kullanarak birçok kategoride güncel ve özgün ekonomi haberlerine ulaşabilirsiniz. Haberler hakkında yorumlar yapabilir, diğer kullanıcılar la fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Menüde bulunan doviz ve Kripto Para bağlantıları aracılığılya döviz ve kripto para borsasını takip edebilirsiniz. Sitemizde her birime özel grafik sayfası bulunmaktadır ve bu sayfa üzerinden para birimleri ile ilgili yorumlar yapabilir, diğer kullanıcılar la fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sitemize hiç beklemeden üye olun ve hiçbir finans sitesinde yaşamadığınız deneyimi Dolar.net de yaşayın.

Daha çok yeni olan maceramız sizlerin de sayesinde güzel yerlere gelecektir diye umuyoruz.

Sevgi ve saygı ile